Projektai

Integruotų priklausomybės ligų gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas

Projekto tikslas – sukurti integruotą ankstyvosios diagnostikos, priklausomybių gydymo ir socialinės pagalbos sistemą bei mokymais sustiprinti priklausomybės ligų srityje dirbančių specialistų kvalifikaciją ir profesinius sugebėjimus.

Šalys:

Lietuva

Data: 2019–2022
Partneriai:

Projektas įgyvendinamas kartu su 15-lika savivaldybių iš 10-ties Lietuvos apskričių.

Sužinokite daugiau

RPLC investicijų projektas „Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas“

Projekto tikslas – pagerinti Respublikinio priklausomybės ligų centro filialų teikiamų paslaugų kokybę ir jų prieinamumą, pritaikant turimą infrastruktūrą priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugoms teikti. Projekto veiklos skirtos Vilniaus ir Kauno filialų infrastruktūrai atnaujinti.

Šalys:

Lietuva

Data: 2021–2022 m.
Sužinokite daugiau

Energinio efektyvumo didinimo investicijų projektas

Projekto tikslas – atnaujinti Respublikinio priklausomybės ligų centro pastatą, esantį Gerosios Vilties g. 3, Vilniuje, siekiant, kad pastatas atitiktų ne mažesnę, kaip C energinio naudingumo klasę.

Šalys:

Lietuva

Data: 2020
Sužinokite daugiau

Romų integracija

Įgyvendinant projektą, policijos pareigūnai, pagal susitarimą su Respublikiniu priklausomybės ligų centru (RPLC), išrašo romų gyvenvietėje sulaikytiems asmenims siuntimą pasikonsultuoti ir pradėti gydymą RPLC (projekte papildomai sukurtose gydymo vietose).

Šalys:

Lietuva

Data: 2016–2019
Partneriai:

Vilniaus m. savivaldybė, Respublikinis priklausomybės ligų centras, Vilniaus II policijos komisariatas

Sužinokite daugiau

INTEGRATE (2017–2020)

Ankstyvas ŽIV, virusinio hepatito, tuberkuliozės ir lytiškai plintančių ligų (LPL) diagnozavimas, integruotos paslaugos ir nukreipimas į gydymą

 

Šalys:

29 partneriai iš 16 šalių (Airija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kroatija, Lenkija, Lietuva, Malta, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Vengrija).

Data: 2017–2020
Sužinokite daugiau

HA-REACT

Bendrieji veiksmai ŽIV ir gretutinių infekcijų prevencijai ir žalos mažinimo paslaugoms skatinti — HA‑REACT

Šalys:

Projektą koordinuoja Suomija, dalyvauja 23 partneriai iš 18 šalių (Čekijos, Danijos, Estijos, Graikijos, Islandijos, Ispanijos, Italijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Maltos, Portugalijos, Slovėnijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos).

Data: 2015–2018
Sužinokite daugiau

EQUAL. Nugalėk priklausomybę

Socialinė integracija – salotų baras „Mano Guru“.

Šalys:

Lietuva

Data: 2004–2006
Partneriai:

Respublikinis priklausomybės ligų centras, Vilniaus miesto savivaldybė, VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ ir Kooperacijos kolegija

Sužinokite daugiau