Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Misija, vertybės, vizija
Misija, vertybės, vizija

RPLC misija

Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC) – tai gydymo įstaiga, teikianti mokslu grįstas ir efektyvias medicinines, psichologines ir socialines paslaugas priklausomybe sergantiems žmonėms ir jų šeimos nariams, taip pat teikianti metodinę pagalbą ir informaciją kitiems specialistams siekiant kelti priklausomybės ligų gydymo standartus šalyje.

RPLC vertybės:

  • Pagarba žmogui ir profesinė etika.
  • Mokslu grįsta praktika ir inovatyvumas.
  • Paslaugų teikimas atsižvelgiant į individualius asmens poreikius.
  • Skaidrumas.

RPLC vizija

Ekspertinėmis žiniomis ir paslaugų kokybe lyderiaujanti ir visuomenės pasitikėjimą pelniusi, plačiausią paslaugų įvairovę priklausomybės ligų srityje turinti institucija Lietuvoje.

2022-2024 metų strateginiame veiklos plane numatoma Centro misija, vizija, tikslai, uždaviniai ir priemonės, kuriuos RPLC įgyvendina, siekdamas teikti aukščiausios kokybės paslaugas asmenims sergantiems priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų ligomis ar jas žalingai vartojantiems. Planą rasite čia.

RPLC filialų skyriuose dirba daugiafunkcinės komandos: gydytojai, psichologai, socialiniai darbuotojai, visuomenės sveikatos specialistai, ergoterapeutai, slaugytojai.

RPLC filialai veikia 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Mūsų centras teikia plačiausią Lietuvoje priklausomybės gydymo paslaugų spektrą.

RPLC užtikrina mokslu grįstas gydymo paslaugas. Tai – paslaugos, kurios remiasi tarptautine praktika, yra grįstos Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis ir patvirtintos LR sveikatos apsaugos ministerijos.

RPLC filialuose kasmet suteikiama apie 20 000 priklausomybės ligų gydymo ir konsultavimo paslaugų.