Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
EQUAL. Nugalėk priklausomybę

2004 m. partnerių grupei gimė mintis įkurti profesinės reabilitacijos centrą, kuris padėtų padaryti priklausomybės ligų gydymą ir atkryčio prevenciją dar veiksmingesnius. Suvieniję jėgas, tuometinis Vilniaus priklausomybės ligų centras, Vilniaus miesto savivaldybė, VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ ir Kooperacijos kolegija, įkūrė salotų barą „Mano Guru“, projektą, kurio tikslas – mažinti socialinę priklausomybės ligomis sergančių asmenų atskirtį. Baras atvėrė duris jau tais pačiais metais ir greitai tapo populiaria maitinimo įstaiga Vilniaus mieste.

Pacientams, sėkmingai baigusiems reabilitacijos programą, suteikiama galimybė restorane dirbti padavėjais, barmenais ar virtuvės šefais. Profesinės reabilitacijos programos dalyvių kvalifikacijos yra įvertinamos ir keliamos, jie konsultuojami profesiniais klausimais, ugdoma motyvacija, padedama žengti pirmą karjeros žingsnį. „Mano Guru“ yra itin sėkmingas socialinės ir verslo iniciatyvos derinys veikiantis jau daugiau nei dešimtmetį. Baras gali pasigirti jaukia atmosfera, draugišku aptarnavimu, sveiku valgiaraščiu, bet svarbiausia – puoselėjamomis vertybėmis, nes čia nuolat eksponuojami jaunų kūrėjų darbai, skamba jų kuriama muzika, rengiamos paskaitos ir diskusijos socialinėmis temomis. Restoranas yra unikalus ne tik Lietuvoje, jis tapo laimėtoju ir Europos verslininkystės apdovanojimuose.

 

Šalys:

Lietuva

Data: 2004–2006
Partneriai:

Respublikinis priklausomybės ligų centras, Vilniaus miesto savivaldybė, VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ ir Kooperacijos kolegija

Rezultatai:

Iki šių dienų veikiantis salotų baras „Mano Guru“ yra Vilniaus g. 22, Vilniuje, nuo 7.00 iki 21.00 val. darbo dienomis, 9.00 iki 20.00 val. savaitgaliais.