Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Mokamos paslaugos
Mokamos paslaugos

Lietuvos piliečiams, taip pat užsienio piliečiams, turintiems nuolatinį leidimą gyventi ir dirbti Lietuvoje, paslaugos, finansuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, yra nemokamos. Norint gauti šias paslaugas, būtinas siuntimas iš pirminio lygio asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Mokamai paslaugos yra teikiamos, jei pacientas siekia jas gauti neatskleidžiant asmens tapatybės arba kai pacientas pageidauja kartoti stacionarinį gydymą dažniau, pvz. nepraėjus 6 mėn. po nemokamo stacionarinio gydymo epizodo. Pakaitinio gydymo metadonu paslaugos yra mokamos užsienio valstybių piliečiams, besilankantiems Lietuvoje. Pažymų išdavimas ir pilnamečių asmenų neblaivumo (girtumo) ar apsvaigimo nustatymo paslaugos yra mokamos visais atvejais.

Mokamų paslaugų sąrašai ir kainos tvirtinamos RPLC direktoriaus įsakymu pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos mokamas paslaugas reglamentuojančius teisės aktus.

Lėšas už mokamas paslaugas pervesti į sąskaitą  LT47 4040 0636 1000 0281 VIKSVA sistemoje. Norint gauti mokamas paslaugas, pildomi prašymai, kuriuos rasite čia.