Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Trečiasis metų ketvirtis RPLC – paslaugų plėtra, naujos ateities perspektyvos
Trečiasis metų ketvirtis RPLC – paslaugų plėtra, naujos ateities perspektyvos

2021 m. III ketvirtis Respublikiniame priklausomybės ligų centre – parengtas strateginis veiklos planas, įgyvendinti pokyčiai filialuose, gerinantys paslaugų efektyvumą bei kokybę, minimi svarbūs Centrui jubiliejai.

RPLC 2022-2024 METŲ STRATEGINIS VEIKLOS PLANAS

Respublikinis priklausomybės ligų centras parengė įstaigos 2022-2024 metų strateginį veiklos planą. Šis planas numato Centro misiją, viziją, tikslus, uždavinius ir priemones, kuriuos turime įgyvendinti siekdami teikti aukščiausios kokybės paslaugas asmenims sergantiems priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų ligomis ar jas žalingai vartojantiems.

Vadovaudamasis šiuo strateginiu veiklos planu, RPLC yra pasirengęs įvertinti priklausomybės ligų gydymo tendencijas, priimti svarbiausius iššūkius ir toliau veikti, siekdamas, kad būtų tiek pacientų, tiek čia dirbančių specialistų vertinamas kaip plačiausią paslaugų pasiūlą ir kokybiškiausias paslaugas teikianti priklausomybės ligų gydymo įstaiga Lietuvoje.

RPLC PANEVĖŽIO FILIALE PASLAUGOS TEIKIAMOS IR ŠEŠTADIENIAIS

Ruduo atnešė naujų vėjų į RPLC – nuo rugsėjo 1 dienos Panevėžio filialas paslaugas pradėjo teikti ir šeštadieniais. Šis žingsnis žengtas siekiant gerinti paslaugų prieinamumą, patogumą ir patrauklumą.

„Ne visi žmonės gali kreiptis dėl priklausomybės gydymo darbo dienomis. Be to, kartais reikalinga pagalba čia ir dabar, todėl galimybė kreiptis ir šeštadieniais suteikia žmonėms daugiau pasirinkimo ir paslaugos tampa prieinamesnės. Priklausomybė pati savaime nepraeis, todėl jai išsivysčius būtina kreiptis į gydymo įstaigą. Neretai žmonės ignoruoja šią ligą ar baiminasi kreiptis pagalbos, todėl svarbu identifikuoti prieinamus pagalbos resursus ir išmokti jais naudotis. Tad norime būti arčiau žmogaus ir kiek galima palengvinti ir priartinti prie jo galimybę gydytis.“, – tvirtina Panevėžio filialo direktorius Darius Mačiulis.

RPLC KAUNO FILIALE ĮSTEIGTAS ERGOTERAPIJOS KABINETAS

RPLC Kauno filiale birželio 14 d. oficialiai darbą pradėjo Ergoterapijos kabinetas – jam pritaikytos atnaujintos patalpos, o naujos veiklos prisideda prie psichosocialinių paslaugų kokybės gerinimo. Šiame kabinete dirba kompetentingi specialistai – jau prieš tai buvo įsteigta nauja ergoterapeuto pareigybė, kurią užėmė Gabrielė Liubševičienė.

RPLC KAUNO FILIALO GIMTADIENIS

Rugsėjo 2 d. RPLC Kauno filialas šventė filialo 20 metų gimtadienį ir Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriaus 15 metų gimtadienį. Šventę gaubė šilti sveikinimai, prisiminimai ir padėkos bei Kauno filialo kolektyvas, prisijungęs prie Lietuvą ir visą pasaulį apėmusio dainos „Jerusalema“ iššūkio, nustebino svečius nuotaikingu šokiu.

NAUJAS RPLC VILNIAUS FILIALO DIREKTORIUS

Rugpjūčio  mėnesį į Vilniaus filialą atėjo pokyčiai – Giedrius Likatavičius tapo naujuoju filialo direktoriumi. Jis ėmėsi vadovauti 10 skyrių darbui bei organizuoja ir plėtoja RPLC veiklą Vilniuje.