Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
RPLC 2022-2024 metų strateginis veiklos planas
RPLC 2022-2024 metų strateginis veiklos planas

Respublikinis priklausomybės ligų centras parengė įstaigos 2022-2024 metų strateginį veiklos planą. Šis planas numato Centro misiją, viziją, tikslus, uždavinius ir priemones, kuriuos turime įgyvendinti siekdami teikti aukščiausios kokybės paslaugas asmenims sergantiems priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų ligomis ar jas žalingai vartojantiems.

Dar 2020 m. RPLC filialų vadovai susirinko į strateginio planavimo susitikimą, kuriame išsikėlė prioritetus, skirti daugiau dėmesio šiuolaikiškam valdymui, mokslui ir metodiniam darbui bei paslaugų patrauklumui. Prie šio plano rengimo prisidėjo Centro filialų atstovai bei Metodinio vadovavimo ir monitoringo skyriaus specialistai – tad jo įgyvendinimas yra bendras visų RPLC darbuotojų įsipareigojimas.

Vadovaudamasis šiuo strateginiu veiklos planu, RPLC yra pasirengęs įvertinti priklausomybės ligų gydymo tendencijas, priimti svarbiausius iššūkius ir toliau veikti, siekdamas, kad būtų tiek pacientų, tiek čia dirbančių specialistų vertinamas kaip plačiausią paslaugų pasiūlą ir kokybiškiausias paslaugas teikianti priklausomybės ligų gydymo įstaiga Lietuvoje.

Planą galite rasti čia.