Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Gydytojo psichiatro konsultacija
Gydytojo psichiatro konsultacija

Gydytojas psichiatras konsultacijos metu įvertins Jūsų sveikatos būklę, ir, nustačius priklausomybės diagnozę, suteiks Jums ir Jūsų artimiesiems informaciją apie priklausomybės sutrikimą bei galimus gydymo būdus. Jei nuspręsite gydytis, gydytojas su Jumis aptars ir sudarys gydymo planą ir, esant poreikiui, skirs medikamentus. Gydytojas psichiatras taip pat išrašo siuntimus į RPLC stacionarinius skyrius ar kitas susijusias gydymo įstaigas.

Nemokamą gydytojo konsultaciją galite gauti, jei esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu. Registruojantis konsultacijai reikia turėti:

  • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka;
  • Siuntimą iš šeimos gydytojo ar gydytojo psichiatro. Siuntime turi būti nurodyta, kad esate kreipiamas į gydytojo psichiatro konsultaciją Respublikiniame priklausomybės ligų centre;
  • Jei jums 65 m. ir daugiau, būtina turėti išrašą iš šeimos gydytojo apie jūsų sveikatą ir vartojamus medikamentus (reikalinga, jei norėsite gauti priklausomybės gydymo stacionare paslaugas).
  • Pacientams, LR piliečiams, neturintiems privalomojo sveikatos draudimo, paslaugos teikiamos nemokamai.

Jei atvykę neturėsite siuntimo ar pasirinksite paslaugą neatskleidžiant asmens tapatybės, už konsultaciją reikės susimokėti. Visų paslaugų kainos nurodytos skyrelyje Mokamos paslaugos“.

Informacija atnaujinta 2022-12-27