Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
RPLC investicijų projektas „RPLC Klaipėdos ir Panevėžio filialų infrastruktūros atnaujinimas ir pritaikymas priklausomybės ligų paslaugoms teikti“
RPLC investicijų projektas „RPLC Klaipėdos ir Panevėžio filialų infrastruktūros atnaujinimas ir pritaikymas priklausomybės ligų paslaugoms teikti“

Projekto tikslas – pagerinti Respublikinio priklausomybės ligų centro filialų teikiamų paslaugų kokybę ir jų prieinamumą, pritaikant turimą infrastruktūrą priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugoms teikti. Projekto veiklos skirtos Klaipėdos ir Panevėžio filialų infrastruktūrai atnaujinti.

Statybos objektai: 

  • Bangų g. 6A, Klaipėda,
  • Tinklų g. 8, Panevėžys.

Projekto biudžetas – 2 815 271,00 Eur. Projektas finansuojamas pagal ES Veiksmų programos priemonę „08.1.3-CPVA-V-608 Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo infrastruktūros tobulinimas“. Projekto Nr. 08.1.3-CPVA-V-608-01-0002. Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projektą vykdo Respublikinis priklausomybės ligų centras

 

Šalys:

Lietuva

Data: 2020–2023
Rezultatai:

Projektas leis sukurti sveikatos paslaugoms teikti ir gauti pritaikytas erdves, atsižvelgiant į pacientų, jų artimųjų ir įstaigos darbuotojų lūkesčius, specialiųjų poreikių ypatumus, pagalbos ir paslaugų reikmes. Geresnės sąlygos prisidės prie aukštesnės paslaugų kokybės ir pacientų pasitenkinimo sveikatos paslaugomis Priklausomybės ligų centro filialuose.

 

ESFIVP logo