Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
EKRANŲ KRAŠTUTINUMAI: VAIKAI IR SKAITMENINĖS PRIKLAUSOMYBĖS
EKRANŲ KRAŠTUTINUMAI: VAIKAI IR SKAITMENINĖS PRIKLAUSOMYBĖS

Jau šiandien „Skaitmeninės etikos centras” kviečia į tarptautinį internetinį seminarą skaitmeninių priklausomybių tema „Ekranų kraštutinumai: vaikai ir skaitmeninės priklausomybės“ – apie probleminį naudojimąsi internetu: kokia prevencija ir gydymo būdai gali padėti vaikams ir paaugliams, susiduriantiems su skaitmenine priklausomybe? Kaip tėvai ir gydytojai gali nustatyti žalingos priklausomybės nuo technologijų požymius?

Dalyvaus paauglių psichiatrai, mokslininkai ir tėvai jaunimo, turinčio priklausomybės nuo žaidimų patirties.
Seminaras vyks 08.31 d. 18:30 val.
Dalyviai aptars, kaip įvertinti vaikų naudojimąsi medijomis, prevencijos strategijas, geriausią praktiką ir gydymo būdus jaunimui, kuriam išsivystė skaitmeninės priklausomybės. Seminaras vyks anglų kalba.
Temos:
• Skaitmeninės priklausomybės samprata ir formos (priklausomybė išmaniajam telefonui, priklausomybė nuo žaidimų, naudojimosi socialiniais tinklais sutrikimas ir kt.);
• Paplitimas ir rizikos veiksniai jaunimui;
• Intervencijos ir gydymo būdai, prevencijos strategijos;
• Rekomendacijos šeimoms ir jaunimui, visiems, kurie gali susidurti su šiais iššūkiais.
Kviečiame užsiregistruoti, tada bus atsiųsta prisijungimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/…/WN_DvqXpupPTtmFMAvOlZC0Tg…
Mūsų Centrui bendradarbiaujant su Skaitmeninės etikos centru buvo parengta mokomoji vaizdo ir rašytinė medžiaga apie probleminį interneto naudojimą ir jo atpažinimą, skirta šeimos gydytojams ir psichikos sveikatos specialistams.