Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
SVEIKINIMAS SU MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA
SVEIKINIMAS SU MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA

Tūkstančius metų žmogus ieško pagalbos, kai jam skauda.

Tūkstančius metų atsiranda kitas, kuris mokslo ir intuicijos pagalba tą skausmą atliepia.

Senovės kinai, indai, graikai, egiptiečiai sveikatą skaičiavo vaistinių augalų nuovirais, IN ir JAN balansu, došų pusiausvyra, pulso drėgnumu, taškų tikslumu, sapnų aiškinimu, alchemijos magija, faraono vizirio Imhotepo ar dievo Asklepijaus su kentauro Chirono patarimais.

Modernus žmogus ant šių pamatų technologijomis nuėjo šviesmečius į priekį, nors kažkuria prasme jis nesiskiria nuo mūsų protėvių: visi be paliovos ieškome kelių, kenčiančiam palengvinančių būtį.

Ir randame. Kiekvienas savaip, kiekvienas svarbiai. Medicinos darbuotojai – tai visi mes, tų medicinos žinių ir žynių palikuonys.

Carlas Gustavas Jungas sakė: „Terapija – tai alcheminis procesas, kuris keičia abu – ir klientą, ir terapeutą“. Esame tikri, kad mūsų darbas (tegu nebūtinai terapija) – tai mainai. Ir juos patiriame tokius, kokių nusipelnome.

Šios gražios dienos proga linkime Jums, mūsų Centro darbuotojai penkiuose filialuose, nepaliauti gyventi dėl mūsų pacientų sveikatos. Savąją, saugant ir branginant, žinoma, stipriausiai.

Direktorius dr. Emilis Subata

Direktoriaus pavaduotoja dr. Aušra Širvinskienė