Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
RPLC Kirgizijos priklausomybių gydymo delegacija
RPLC Kirgizijos priklausomybių gydymo delegacija
Šiandien net penkių dienų vizitą Lietuvoje pradeda Kirgizijos priklausomybių gydymo delegacija. Kartu su kolegomis Vilniuje ir Kaune dirbs net aštuoni asmenys: trys gydytojai, Jungtinių tautų atstovė, Metadono programos koordinatorė ir trys nevyriausybinių organizacijų atstovai. Tai Dinara Duishenova, Aibar Sultangaziev, Ibragim Lebuzov, Karimova Elmira, Usenakunova Aizada, Orozkulova Mariam, Tadzhibaev Fakfriddin ir Samshiev Amanali.
Svečiai lankysis Vilniaus ir Kauno filialuose, nevyriausybinėse organizacijose (“Demetra”, “EHRA”, Koalicijoje „Galiu gyventi”, “Rigra”), vyks į Alytaus Raudonojo Kryžiaus būstinę ir kalėjimą. Jie susitiks su žemo slenksčio paslaugų, žalos mažinimo, metadono, Minesotos, strateginės komunikacijos ir daugybės kitų programų ekspertais.
Vizito metu į programą įsitraukia vadovaujantys Lietuvos gydytojai psichiatrai, socialiniai darbuotojai, skyrių vedėjai ir direktoriai, temos specialistai. Tai Haris Jakavičius, Eglė Lydekaitė, Vilma Adrejauskienė, Artūras Barkus, Jolanta Ugnė Vilkaitė, Giedrė Misiūnienė, Neringa Žilinskienė, Loreta Stonienė, Darius Jokūbonis, Kęstutis Rudaitis, Jurgita Poškevičiūtė, Gabija Vitkevičiūtė ir kiti kolegialių institucijų atstovai.
Vizitas pradedamas RPLC strategijos ir vizijos pristatymu su direktoriumi dr. Emiliu Subata ir Vilniaus filialo direktoriumi Giedriumi Likatavičiumi.