Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
RPLC administracija naujose patalpose
RPLC administracija naujose patalpose
Sėkmingai užbaigus rekonstrukciją (pernai balandį prasidėjo objekto Gerosios Vilties g. 3 Vilniuje rekonstrukcijos darbai) Respublikinio priklausomybės ligų centro administracija nuo šiandien jau dirba naujose patalpose. Vilniaus filialo gydytojai ir pacientai šiuo adresu galutinai persikels dar iki Kalėdų.
“Didžiuojamės, kad priklausomybių ligų gydymas bus orus ne tik žmogiškųjų santykių, ekspertinių žinių, bet ir aplinkos prasme. Kiekvienas žmogus – darbuotojas ar pacientas, taip pat šių šeimos nariai – yra verti visą darbo dieną dirbti ar sveikti tvarkingoje ir patogioje aplinkoje. Tai, kad priklausomybių ligoninės gauna valstybės paramą ir finansavimą, esame ir dėkingi, ir tikime, kad šios investicijos atsipirks su kaupu – žmonės dar anksčiau kreipsis pagalbos, o mūsų specialistai ją suteiks kaip galėdami geriausiai”, – teigia RPLC direktorius dr. Emilis Subata.
„Pastate įrengtas liftas, pakeistos visos inžinerinės sistemos (šildymas, vanduo, elektra, vėdinimas), pacientams įrengtos palatos visiškai atitinkančios higienos normų reikalavimus, pilnai atnaujintos patalpos užsiėmimams ir poilsiui bei ambulatorinėms paslaugoms. Pastatas ir teritorija pilnai pritaikyti asmenims su ribotu judumu. Palaikant Vilniaus miesto žalią kursą įrengti stovai ir stoginė dviračiams laikyti, ženkliai taupiau bus naudojami energetiniai ištekliai, ypač žiemos metu”, – rekonstrukciją pristato projekto vadovė dr. Kristina Bernotaitė.
Statybos buvo finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų ir valstybės biudžeto lėšų.
Pastatas Gerosios Vilties g. 3 šiais metais yra antrasis Respublikinio priklausomybės ligų centro pastatas, kuris pradeda veikti atnaujinus jį iš Europos Sąjungos paramos ir valstybės biudžeto lėšų. Šių metų pradžioje RPLC Vilniaus filialo Vaikų ir paauglių reabilitacijos skyriuje Šlaito g. 14 pradėtos teikti Dienos stacionaro paslaugos vaikams ir paaugliams, vartojantiems psichoaktyviąsias medžiagas.