Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
RENKAMAS KLAIPĖDOS FILIALO VADOVAS
RENKAMAS KLAIPĖDOS FILIALO VADOVAS

Respublikinis priklausomybės ligų centras skelbia konkursą į Klaipėdos filialo vadovo pareigas.

Klaipėdos filialas – tai vienas iš RPLC padalinių, teikiantis ambulatorines ir stacionarines priklausomybės ligų sveikatos priežiūros paslaugas Vakarų Lietuvoje. Trijuose filialo skyriuose dirba medicinos, socialinių darbuotojų ir psichologų komandos, teikiamos alkoholinės ir narkotinės abstinencijos stacionarinio gydymo, priklausomybės nuo opioidų gydymo farmakoterapija ir psichosocialinio gydymo („Minesotos“) paslaugos.

„Po reorganizacijos praėjusių metų lapkritį, Klaipėdos filialo teikiamos paslaugos yra peržiūrimos ir standartizuojamos siekiant užtikrinti jų kokybę. Filialui keliamos užduotys sudaryti bendradarbiavimo sutartis su regiono savivaldybėmis, vaiko teisių apsaugos ir probacijos tarnybomis, siekti efektyvaus lėšų panaudojimo. Bendradarbiaudami su LR sveikatos apsaugos ministerija, Klaipėdos filialui ieškome naujų patalpų. Tikimės, kad konkursas patrauks priklausomybės sritimi besidominčių specialistų dėmesį ir sulauksime entuziastingų ir stiprių kandidatų į vadovo pareigas“, – sako RPLC direktorius dr. Emilis Subata.

Viešame konkurse Klaipėdos filialo vadovo pareigoms užimti gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos specialistai, turintys aukštąjį universitetinį magistro laipsnio ar jam prilygintą išsilavinimą, administracinio darbo patirties ir išmanantys sveikatos priežiūros įstaigų valdymą, finansavimą, darbo santykių organizavimą. Detalesnę informaciją apie reikalavimus kandidatams galite rasti čia.

Konkursui reikalingus dokumentus kandidatai gali pateikti per Valstybės tarnybos portalą iki balandžio 24 d. Konkurso kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys kandidatai bus informuojami el. paštu ir kviečiami testui raštu ir pokalbiui.

Dagiau informacijos apie konkurso ir atrankos sąlygas RPLC tel. (8 5) 230 6815, el. p. personalas@rplc.lt.