Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyva plečiasi
Psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyva plečiasi

Viktorija išdalija po mažą lapelį. Prašo: „Užrašykite kokį vieną žodį, kuris parodytų stigmą ir būtų žeidžiantis”. Atsiranda „gydykis!”, „psichas”, „daužtas”, „lunatikas” ir panašūs skauduliai. Po to Viktorija paprašo popierėlį sulamdyti ir vėl išlyginti. Ji klausia: „Ar viskas liko kaip buvę? Ar tai, kad ištiesinome, lapelis grįžo į pradinį tašką?” Ne.

Šiandien po visos dienos intensyvių, aktualių, labai profesionalių psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyvos mokymų naujais ambasadoriais tampa dar penki žmonės. Priklausomybių lauke savo patyrimais po šia vėliava nuo šiol savanoriškai dalinsis Gabija Vitkevičiūtė ir Darius Tolušis. Iniciatyvos #ŽvelkGiliau koordinatorės – Nida Vildžiūnaitė, Viktorija Andrikėnaitė, Greta Klidžiūtė ir mūsų kontekste – Milda Sakalauskaitė.

Jei visada svajojote apie prasmingą ir sultingą savanorystę, parašykite adresu milda.sakalauskaite@rplc.lt ir junkitės. Kaip visada, dar kelios laisvos vietos kaip tik Jums ir liko.
Ir visada prisiminkime, kad suglamžytas lapelis (ar širdis) išsitiesina sunkiai. Geriau mokykimės gyventi empatiškai ir švelniai.