Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Kita priklausomybė
Kita priklausomybė

Respublikiniame priklausomybės ligų centre teikiamos gydytojo konsultacijos dėl tabako priklausomybės, yra galimybė gydytis dėl potraukio azartiniams lošimams („Minesotos“ programoje). Atvykę ir pasikonsultavę su gydytoju, galėsite pasirinkti Jums tinkamiausias gydymo paslaugas, o pradėję gydymą, socialinio darbuotojo padedami, susidarysite ilgalaikį sveikimo planą.

Respublikinio priklausomybės ligų centro filialuose gauti nemokamą gydytojo psichiatro konsultaciją, reikalingą patekti į stacionarius gydymo skyrius, skambindami registruotis turi turėti:

  • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka.
  • Siuntimą iš šeimos gydytojo ar gydytojo psichiatro. Siuntime turi būti nurodyta, kad esate kreipiamas į gydytojo psichiatro konsultaciją Respublikiniame priklausomybės ligų centre. Jei atvykę neturėsite siuntimo, už gydytojo konsultaciją reikės susimokėti.
  • Jei jums 65 m. ir daugiau, būtina turėti išrašą iš šeimos gydytojo apie jūsų sveikatą ir vartojamus medikamentus.

Į gydymą stacionare reikia registruotis iš anksto, pacientai priimami stacionariam gydymui darbo dienomis iki 12.00 val.

Stacionarinio gydymo paslaugos teikiamos nemokamai, išskyrus tuos asmenis, kurie pageidauja gydytis neatskleidžiant asmens tapatybės, ir asmenims, kurie stacionarizuojami gydymui nepraėjus šešiems mėnesiams po paskutinio išrašymo iš RPLC stacionaro skyriaus. Visos paslaugų kainos nurodytos skyrelyje „Mokamos paslaugos“.

Informacija atnaujinta 2018-10-09