Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Motyvacinė terapija
Motyvacinė terapija

Motyvacinė terapija – tai gydymo programa, padedanti sveikti nuo alkoholio priklausomybės. 14 dienų trunkanti ir 50 reabilitacijos paslaugų valandų apimanti motyvacinė terapija skirta lavinti jausmų pažinimo, socialinius ir mokymosi įgūdžius, taip mažinant atkryčio tikimybę. Skyriaus specialistai atlieka pradinį ir galutinį paciento būklės vertinimą, sudaro ir su pacientu aptaria pagalbos planą. Skyriaus dienotvarkė intensyvi: kasdien vyksta psichokorekciniai, psichoedukaciniai, socialinių įgūdžių mokymo ir ugdymo, informaciniai ir kiti užsiėmimai, daug dėmesio skiriama savianalizei.

Naujoji gydymo paslauga man tikrai tiko: ėmiau atviriau į save žiūrėti, todėl tai, kas anksčiau būtų kėlę problemų, dabar atrodė paprasta ir įdomu – jausmų dienoraščio rašymas, psichologiniai žaidimai, knygų priklausomybės tematika skaitymas. Man atrodo ši gydymo paslauga buvo kitokia dar ir todėl, kad pirmą kartą gyvenime pradėjau spręsti savo laimės klausimą. (Vytautas, 55)

Dokumentai, kurių reikia, norint gauti paslaugą, nurodyti bendrajame paslaugų apraše „Paslaugos“.

Pasirinkus gydymą, neatskleidžiant asmens tapatybės, paslauga yra mokama. Visų paslaugų kainos nurodytos skyrelyje Mokamos paslaugos“.

Informacija atnaujinta 2019-01-22