Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Panevėžio filiale rekordinis skaičius pacientų
Panevėžio filiale rekordinis skaičius pacientų

Yra kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti: Panevėžio filialas 2017-2023 m. nuolat gerina savo veiklos rodiklius. Užmeskime akį į visas sritis:
– Per pirmą šių metų pusmetį ambulatorinės paslaugos čia suteiktos net 2 054 pacientams, o tai – rekordinis skaičius,
– Didėja stacionarinės paslaugos ir tam daugiausiai įtakos turi išaugęs medicinos personalo skaičius (ypač gydytojų psichiatrų – įstaigoje dirba 10 gydytojų psichiatrų ir šiuo metu filialas turi pilnai sukomplektuotą komandą), aukščiausia teikiamų paslaugų kokybė, absoliučiai naujų standartų ir efektyvumo pacientų srautų valdymas, besikeičiantis požiūris į priklausomybių ligų gydymą, žymiai geresnis teikiamų paslaugų prieinamumas. Lovų užimtumas čia viršija 98 proc.
– Nuo 2017 m. kasmet laipsniškai buvo didinama Panevėžio filialui skiriamų etatų dalis. Visi etatai šiuo metu užimti, nuo 2018 m. pacientams teikiamos dar ir stacionarinės psichosocialinės reabilitacijos paslaugos, nuo 2022 m. – ambulatorinės gydymo paslaugos vaikams ir paaugliams. Paslaugų spektras filiale nepaliaujamai didėja.

Maža to, nuoseklaus, ilgamečio ir milžiniško filialo direktoriaus Dariaus Mačiulio ir komandos (projekto vadovė Kristina Bernotaitė) darbo dėka jau visai nebe už kalnų ir dar geresnės sąlygos sveikti visiems Aukštaitijos regiono gyventojams – ligoninė pamažu baigia net kelerius metus trukusias statybas, šlifuoja paskutinius štrichus ir keliasi į naujas patalpas!

“Per 2020-2023 m., senas ir apleistas pastatas atnaujintas ir prikeltas naujai vizijai, numatant, kad per metus paslaugos bus suteiktos ne mažiau kaip 1 449 unikalių pacientų, stacionarioms paslaugoms įrengtos net 24 lovos, viskas pritaikyta suaugusiems bei vaikų ir jaunimo pacientams. Ir viskas – atitinkamai gydymo bei reabilitacijos paslaugoms (stacionarioms ir ambulatorinėms). Šiuo metu vykdoma statybos užbaigimo registracijos procedūra. Visi darbai ir susijusios paslaugos pagal Finansavimo sutartį atlikti laiku, kokybiškai, visos išlaidos pripažintos tinkamomis”, – procesą finalizuoja laiko ir jėgų neskaičiavęs filialo direktorius Darius Mačiulis.

RPLC filialo pastatas Tinklų g. 8 Panevėžyje (1337,86 m2) yra atnaujintas pagal ES Veiksmų programos priemonę „08.1.3-CPVA-V-608 Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo infrastruktūros tobulinimas“ su projekto lėšomis. Filialas planuoja įsikelti iki šių metų šildymo sezono pradžios.
– – –
Foto: Martyno Ambrazo