Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Panevėžiečių laukia dar geresnės sąlygos sveikti
Panevėžiečių laukia dar geresnės sąlygos sveikti

RPLC Panevėžio filialas ruošiasi naujam etapui – jau pradėti Tinklų g. 8 esančio pastato ir sklypo remonto darbai ir į šį atnaujintą pastatą bus perkeltas visas filialas. Pasak filialo direktoriaus Dariaus Mačiulio, „Dirbame tam, kad pacientai gautų kuo geresnes paslaugas. O patalpos, kuriuose vyksta gydymas, yra svarbi to dalis. Tad atnaujintame pastate veiks 28 lovų stacionariniai skyriai (abstinencijos gydymo ir stacionarinės psichosocialinės reabilitacijos skyriai), ambulatorinis skyrius bei administracija. Tikimės, kad iš pagrindų sutvarkytose patalpose ženkliai pagerės pacientų gydymo ir darbuotojų darbo sąlygos“.

Sutartis dėl RPLC Panevėžio filialo Tinklų g. 8 esančio pastato ir sklypo remonto darbų pasirašyta su rangovu UAB „Ilgas amžius“ 2022 m. rugpjūčio 3 d., o rugpjūčio 12 d., pasirašius statybvietės perdavimo aktą, pastate oficialiai pradėti atnaujinimo darbai.

1391,26 kv. m. pastate numatyta pilnai atlikti visus išorės ir vidaus remonto darbus: atnaujinti stogą, langus, duris, apšiltinti ir atnaujinti pastato fasadą, atnaujinti šildymo, vandens, nuotekų, elektros tinklus, visas patalpas įrengti taip, kad jos būtų pritaikytos gydymo veiklai. 0,95 ha sklype numatyta įrengti 40 vietų automobilių parkavimo aikštelę, poilsio aikštelę, pėsčiųjų takus, sutvarkyti kiemo aikšteles, atnaujinti sklype esančias žaliąsias zonas, aptverti sklypą tvora, įrengti naują apšvietimo sistemą.

Sutarties vertė – 3,3 milijonai eurų. Sutarties trukmė – 10 mėnesių. Projektas Nr. 08.1.3-CPVA-V-608-01-0002 finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Fotografija: Martyno Ambrazo