Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Naujas gyvenimas jau ne už kalnų
Naujas gyvenimas jau ne už kalnų

RPLC direktorius dr. Emilis Subata ir direktoriaus pavaduotoja dr. Aušra Širvinskienė atidžiai apžiūrėjo pastatą, kuris jau po gero pusmečio žada priimti pacientus absoliučiai naujos kokybės palatose bei poilsio ir reakreacijos patalpose. Čia taip pat kuriamos naujos, pagal aukščiausius ES standartus įrengiamos darbo vietos, susirinkimų erdvės administracijai ir medicinos žmonėms.

„Gerosios Vilties g. 3 Vilniuje pastatas su teritorija yra rekonstruojamas jau beveik metus. Atliekama pilna stacionarinio ir ambulatorinio gydymo patalpų rekonstrukcija, po kurios patalpos atitiks visus standartus sveikatos paslaugoms teikti, bus itin aukštos kokybės.

Šiuo metu pastatas apšiltinamas, įrengiama rekuperacijos sistema, šildymo sistema pritaikoma gydymo paskirties reikalavimams, sudedami nauji langai ir durys, o energetinio efektyvumo klasė vietoj F keičiama į energetinę B.  Pastate įrengiamas liftas ir visomis kitomis priemonėmis jis kasdien vis labiau pritaikomas riboto judumo asmenims.

Be to, teritorijoje bus sutvarkytas ir privažiavimas prie ligoninės,  įrengta dviračių saugykla. Taigi prisidėsime ir skatinsime darnaus judumą mieste“, – pasakoja kiekvieną darbo dieną projektui atsidavusi ir vadovaujanti  Kristina Bernotaitė.

„Darbus planuojama užbaigti iki šio rudens. Tada lauks persikraustymo procesai, o po jų – ir džiugus,  iškilmingas atidarymas. Viskas kuriama, kad pacientai Lietuvoje jaustųsi oriai, o gydytojai ir visos jų komandos  rezultatams siekti turėtų pačias geriausias sąlygas“, – įsitikinęs dr. Emilis Subata.

Darbai  finansuojami LR SAM ir LR EM (Nr. 08.1.3-CPVA-V-608-01-0001 ir Nr. 04.3.1-VIPA-V-101-01-0002 projektų bei biudžetinėmis) lėšomis.