Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
MOKSLINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA
MOKSLINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA

Respublikinis priklausomybės ligų centras ir LSMU MA Psichiatrijos klinika rengia tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Priklausomybės kompleksinis gydymas ir pacientų motyvavimas“. Konferencija vyks Kaune, ji skirta gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrijos gydytojams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, psichologams, teismo psichiatrams.

„Viena iš labai aktualių konferencijos temų  – alkoholio priklausomybės sąsajos su gretutiniais psichikos sutrikimais. Įvairūs psichikos sutrikimai gali lemti alkoholio vartojimo intensyvumą ir priklausomybės simptomų atsiradimą. Šiais atvejais priklausomybės gydymas bus sėkmingas, tik jei gydytojai psichiatrai laiku atpažins gretutinius psichikos sutrikimus ir integruotai taikys mokslu pagrįstas intervencijas“– sako dr. Emilis Subata, Respublikinio priklausomybės ligų centro direktorius.

Renginyje pranešimus skaitys ir du RPLC Išorinės ekspertų grupės nariai: prof. Virginija Adomaitienė (LSMU MA Psichiatrijos klinika) ir prof. Cornelis de Jong, (Radboudo universitetas, Nyderlandai). RPLC Išorinė ekspertų grupė – tai nuotoliniu būdu dirbantys ir patariamojo pobūdžio konsultacijas, analizes ir rekomendacijas teikiantys Lietuvos ir užsienio ekspertai,  kurių žinios pasitelkiamos rengiant nacionalines priklausomybės ligų sveikatos priežiūros metodikas, specialistų mokymo programas, organizuojant jų mokymą, formuojant konstruktyvų visuomenės požiūrį į priklausomybių sveikatos priežiūrą.

Į konferenciją galima registruotis iki gegužės 22 d. Konferencijos dalyviams bus išduodamas 5 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto pažymėjimas apie dalyvavimą konferencijoje. Daugiau informacijos apie registraciją – renginio programa.