Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Kviečiame dalyvauti RPLC Kauno filialo kapitalinio remonto pirkime
Kviečiame dalyvauti RPLC Kauno filialo kapitalinio remonto pirkime

Respublikinis priklausomybės ligų centras imasi naujo projekto – Kauno filialo patalpų, esančių Giedraičių g. 8, atnaujinimo. Šiuo metu CVPIS paskelbtas Kauno Giedraičių g. 8 kapitalinio remonto rangos viešasis pirkimas. Tad kviečiame statybos įmones dalyvauti pirkime ir atlikti kapitalinį  Kauno filialo patalpų remontą.

Siekiama sklandaus bendradarbiavimo

„RPLC jau yra patyręs statytojas ir vykdo ne vieną statybinį projektą. Tad įstaiga supranta statybos rinkos ir rangovų poreikius. RPLC Kauno filialo remontą planuoja vykdyti su patyrusia statybos inžinierių komanda. Projekto metu įstaiga sudarys sąlygas efektyviai komunikacijai ir bendradarbiavimui. Be to, remonto metu bus siekiama operatyviai atsiskaityti už atliktus darbus. Taigi sudaromos visos sąlygos sklandžiam darbui. Todėl skatiname rangovus dalyvauti ir siūlyti realią, visas rizikas padengiančią rinkos kainą. “, –  pabrėžia RPLC Projektų valdymo skyriaus vadovė Kristina Bernotaitė.

Planuojama jog po pasirašymo rangos sutarties per 12 mėn. statyba bus pabaigta.

Pasiūlymų ar prašymų dalyvauti priėmimo terminas iki  2022-07-25.

Informacija apie pirkimą čia: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2022-632185

Patirtis kituose statybos projektuose

RPLC šiemet vykdo ne vieną rekonstrukcijos projektą. Balandžio 7 d. Gerosios Vilties g. 3 pastatas Vilniuje su visa teritorija perduotas rangovui UAB „Chanita” ir jau pradėti demontavimo darbai. Planuojama, kad po metų jau bus baigta pastato rekonstrukcija ir atnaujintoje ligoninėje pacientai galės gauti geresnės kokybės paslaugas.

Naujoje ligoninėje patalpos bus talpesnė, pritaikytos priimti daugiau pacientų bei bus sudarytos geresnės sąlygos gydymui – bendras plotas po rekonstrukcijos padidės nuo 2843 kv. m. iki 2870 kv. m., o lovų skaičius sieks 80. Tad žmonės, sergantys priklausomybės ligomis ir norintis gydytis stacionare, lengviau ir greičiau galės sulaukti pagalbos.

Taip pat, be Vilniaus ir Kauno filialų, 2022-2023 metais planuojami atnaujinti ir kitų RPLC filialų pastatai. 2022 liepos 8 d. pradėti statybos darbai Šiauliuose Daubos g. 3, Panevėžyje ir Klaipėdoje paskelbti rangos konkursai.