Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Etapais atnaujinamos RPLC paslaugos
Etapais atnaujinamos RPLC paslaugos

Nuo gegužės 18 d. visi RPLC filialai pradeda etapais atnaujinti tiesioginių priklausomybės ligų gydymo paslaugų teikimą. Pirmuoju etapu atnaujinamos šios paslaugos:

  • ambulatorinės tiesioginės gydytojo konsultacijos,
  • alkoholinės ir narkotinės abstinencijos gydymas stacionare,
  • dienos psichiatrijos stacionaro ir ambulatorinės psichosocialinės reabilitacijos paslaugos Vilniaus filiale.

Norinčiųjų registruotis į gydymą RPLC stacionare, prašome vadovautis šia tvarka:

  1. Kreiptis nuotoliniu būdu į savo šeimos gydytoją ar psichikos sveikatos centrą ir gauti elektroninį siuntimą dėl konsultacijos RPLC*. Šeimos gydytojas taip pat skirs elektroninį siuntimą atlikti COVID-19 tyrimą mobiliajame punkte.
  2. Užsiregistruoti ambulatorinei gydytojo konsultacijai RPLC filialo registratūros telefonu arba internetu per elektroninę pacientų registracijos informacinę sistemą.
  3. Atvykti į RPLC per 48 val. nuo COVID-19 tyrimo atlikimo, geriausia, jei kitą dieną.
  4. Atvykti dėvint veido kaukę ir neturint infekcijos simptomų (pakilusi kūno temperatūra, gerklės skausmas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir kt.), tiksliai paskirtu laiku (atvykus per anksti, reikės palaukti lauke).

*Neturint siuntimo iš šeimos gydytojo ar psichikos sveikatos centro, pirminė gydytojo konsultacija RPLC yra mokama paslauga (kainos nurodytos skyrelyje Mokamos paslaugos).

Visuose RPLC filialuose ir toliau bus teikiamos nuotolinės vaistų išrašymo, pakartotinių gydytojo psichiatro konsultacijų, taip pat psichologo ir socialinio darbuotojo konsultacijų paslaugos. Registracija – RPLC registratūros telefonu.

Dėl  infekcijų profilaktikos griežtų reikalavimų pandemijos laikotarpiu, siekiant pacientų ir medicinos personalo saugumo, ambulatoriniai ir stacionariniai skyriais dirbs 50 proc. pajėgumu.